facebook TPPT
youtube TPPT
Tarnobrzeska Przestrze Przyszych Technologii
Tarnobrzeska Przestrzeń Przyszłych Technologii
Tarnobrzeski Park Przemysłowo - Technologiczny
Technologia
Inkubator Technologiczny
Strefa Przemysłowa - Hala Produkcyjna
Inkubator Technologiczny

Konferencja BUR dla firm szkoleniowo-doradczych

Szanowni Państwo,

Już po raz szósty Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje konferencję BUR dla firm szkoleniowo-doradczych pt.: Zadbaj o swój biznes. Przygotuj się do zmian na rynku usług rozwojowych".  Wydarzenie odbędzie się w formule online, 9 marca o godz. 10:00.

Zaproszeni eksperci będą rozmawiać o rozwoju sektora firm szkoleniowo-doradczych, o edukacji przyszłości i nowych możliwościach, jakie stwarza współczesna technologia. Wśród polecanych tematów znajdą się m.in. jak skutecznie projektować usługę rozwojową,  jak zbudować markę swojej firmy, jak uczyć w czasach, w których wszystko się zmienia i jak podołać wyzwaniu jakim jest obecność 4 pokoleń na rynku pracy. W trakcie konferencji przybliżymy również projekty zaplanowane w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS).

Swoim doświadczeniem i wiedzą podzielą się z nami znani praktycy tego rynku m.in.: Jowita Michalska (Founder&CEO of Digital University), Marcin Kowalski (Prezes Human Partner), Piotr Maczuga (Szef Digital Knowledge Lab), Joanna Malinowska-Parzydlo (TEDx Speaker, autorka bestsellera, mentorka, wykładowca MBA, HR Influencers Think Tank Member), Agnieszka Pełka-Szajowska (co-CEO / co-founder thinkAHEAD, psycholog biznesu).

Gościem specjalnym konferencji będzie gen. Roman Polko – komandos, dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM,  doktor nauk wojskowych w specjalności kierowanie organizacją.

Konferencję poprowadzi Justyna Dżbik – Kluge – znana dziennikarka, autorka książek, CEO Pani Redaktor Media, moderatorka wielu konferencji, debat i paneli dyskusyjnych.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zapraszamy do udziału, szczegóły: https://www.parp.gov.pl/konferencja-bur-2023

Kalendarz

◄◄
►►
luty 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Dane kontaktowe

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Aleja Warszawska 227A
Tarnobrzeg, 39-400
+48 15 848 18 00
+48 15 848 18 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego