facebook TPPT
youtube TPPT
Tarnobrzeska Przestrze Przyszych Technologii
Tarnobrzeska Przestrzeń Przyszłych Technologii
Tarnobrzeski Park Przemysłowo - Technologiczny
Technologia
Inkubator Technologiczny
Strefa Przemysłowa - Hala Produkcyjna
Inkubator Technologiczny

Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpoczął funkcjonowanie

Park to nowoczesna strefa gospodarcza, zlokalizowana na trasie Tarnobrzeg – Sandomierz na osiedlu Zakrzów, obejmująca swoim zasięgiem ok. 29 ha, stanowiącym obszar Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na inwestorów czekają dwa nowoczesne obiekty: hala produkcyjna wraz z zapleczem socjalno-biurowym oraz inkubator technologiczny.

Budynek hali to jednokondygnacyjny obiekt, wykonany w technologii prefabrykowanego szkieletu żelbetonowego. W skrajnych nawach znajdują się murowane, dwukondygnacyjne przybudówki, gdzie zlokalizowane są pomieszczenia socjalno-biurowe, posiadające bezpośrednią komunikację z halą. Całość jest podzielona na trzy sektory produkcyjne.
Inkubator Technologiczny posiada dwie kondygnacje. Parter przeznaczony jest pod część produkcyjno – usługowo - laboratoryjną z zapleczem administracyjno - biurowym. Zarówno hala, jak i inkubator wyposażone są w instalację wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, gaz, wentylację oraz instalację telefoniczną i internetową.

Otwarcie Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego odbyło się 6 grudnia br.

Prezydent Miasta - Norbert Mastalerz podkreślił istotne znaczenie Parku dla rozwoju miasta, regionu oraz przyszłych przedsiębiorców, wskazując iż jest to inwestycja która wyznacza nowoczesne standardy w strukturach gospodarki lokalnej.

Tarnobrzeski Park Przemysłowo - Technologiczny to próba kompleksowego zagospodarowania terenu po kątem stworzenia strefy gospodaczo-przemysłowej. To miejsce w którym istnieją komfortowe warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Przestrzeń, w której stosunkowo szybkim procesem formalnym można rozpocząć realizację swoich pomysłów biznesowych. Dla nas, Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego to jedno z największych wyzwań w dotychczasowej historii. Historii bardzo bogatej w doświadczenia korzystania ze środków europejskich przy szerokim wspieraniu przedsiębiorczości w tym również realizacji tego przedsięwzięcia. Przedsiębiorcy lokujący swoją działalność w wybudowanych obiektach Parku będą mogli liczyć na preferencyjne warunki prowadzenia  działalności w ramach udzielanej w ten sposób pomocy publicznej. – podkreślał również prezes Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego - Hubert Czub

Misją Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo - Technologicznego jest podniesienie konkurencyjności inwestycyjnej miasta Tarnobrzega oraz pobudzenie lokalnej przedsiębiorczości poprzez zapewnienie warunków do prowadzenia nowoczesnej i innowacyjnej działalności gospodarczej oraz wspieranie jej w początkowej fazie rozwoju.

Całkowita wartość projektu to 44,5 mln zł, w tym dofinansowanie z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej to 23 mln zł. 

Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...
Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...
Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...
Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...
Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...
Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...
Tarnobrzeski Park Przemysłowo Technologiczny rozpo...

 

Kalendarz

◄◄
►►
lipiec 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dane kontaktowe

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Aleja Warszawska 227A
Tarnobrzeg, 39-400
+48 15 848 18 00
+48 15 848 18 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego