facebook TPPT
youtube TPPT
Tarnobrzeska Przestrze Przyszych Technologii
Tarnobrzeska Przestrzeń Przyszłych Technologii
Tarnobrzeski Park Przemysłowo - Technologiczny
Technologia
Inkubator Technologiczny
Strefa Przemysłowa - Hala Produkcyjna
Inkubator Technologiczny

Sukces I Targów Ślubnych TARR!

Za nami Targi Ślubne po raz pierwszy organizowane w regionie na taką skalę. Dowodem na to jest liczba zwiedzających – ponad 5 tysięcy, bardzo liczne grono wystawców i przychylne opinie tych, którzy mieli okazję uczestniczyć w wydarzeniu.

Już od momentu otwarcia I Targów Ślubnych na halach wystawienniczych nie brakowało gości. Tłumy przewijały się przez Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny do godziny 18. Wśród zwiedzających było wielu przyjezdnych między innymi ze Stalowej Woli, Mielca czy Rzeszowa. Elementami, które zapewne przyciągnęły gości, prócz ciekawości, byli wystawcy znakomicie przygotowani do Targów Ślubnych oraz ambitny i oryginalny program towarzyszący wydarzeniu.  Bardzo istotny jest fakt, że na scenie w pokazach mody, tańca oraz występach wokalnych prezentowali się młodzi, piękni i utalentowani mieszkańcy Tarnobrzega i okolic. Udowodnili oni, że mają pasję, chęć działania i wystarczy im jedynie stworzyć możliwość do realizowania tego, co kochają i w czym są bardzo dobrzy.

Profesjonalizmem wykazali się wystawcy i tu ukłony w  ich stronę - są kreatywni, mają nietuzinkowe pomysły i nie bez przyczyny stawią grupę liderów w swych branżach. Mowa oczywiście o właścicielach hoteli i restauracji, salonów sukni ślubnych, jubilerskich, salonów fryzjersko-kosmetycznych, salonów samochodowych, właścicielach sklepów obuwniczych, florystach, dekoratorach, fotografach, filmowcach, muzykach. Przygotowane przez nich ekspozycje wystawiennicze były nieszablonowe i wzbudzały podziw zwiedzających. Jedna z nich - należąca do firmy dekoratorskiej „Rosalinda”, uznana została za „Najlepsze stoisko wystawiennicze”. Nagrodą był czek o wartości 500 złotych ufundowany przez prezydenta Tarnobrzega.

Również osoby, które odwiedziły I Targi Ślubne, dzięki hojności wystawców, zostały obdarowane. Nagrody w postaci voucherów na usługi, zaproszeń na kolację, bonów pieniężnych, wejściówek na koncerty i innych upominków, trafiły do gości za pośrednictwem konkursów.

Na wysokości zadania stanęli również patroni medialni I Targów Ślubnych, którzy tak skutecznie wypromowali wydarzenie. Efektem ich pracy są również liczne fotorelacje oraz publikacje prasowe.

Organizatorzy szczególne podziękowania kierują do sponsorów. To Urząd Miasta w Tarnobrzegu, Starostwo Powiatowe w Tarnobrzegu, Zakłady Chemiczne "Siarkopol", Bukieciarnia Sandomierz Anna Świerkula, Kwiaciarnia Gosia Tarnobrzeg. Dzięki uprzejmości Pani Małgorzaty Sudoł, właścicielki Pracowni sukni ślubnych "Szyk", możliwe było zorganizowanie pokazów sukni ślubnych, do których to obuwia modelkom użyczyła Ludmiła Zwieriewa właścicielka sklepu obuwniczego "Sandra".

Wielu wystawców już dopytuje o kolejne Targi Ślubne, co oznacza, że te które są za nami, niewątpliwie odniosły sukces. Wszystkim dziękujemy!

Fot. Bogdan Myśliwiec

Obszerna fotorelacja Piotra Morawskiego: http://nadwisla24.pl/2016/02/14/mnostwo-osob-odwiedzilo-i-targi-slubne-w-tarnobrzegu-fotoreportaz/

Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!
Sukces I Targów Ślubnych TARR!

Kalendarz

◄◄
►►
grudzień 2023
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dane kontaktowe

Tarnobrzeski Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Aleja Warszawska 227A
Tarnobrzeg, 39-400
+48 15 848 18 00
+48 15 848 18 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego